Size Özel Tasarım

Hemen bütün üreticiler, alüminyum direkleri – hatta genel olarak tüm direk tiplerini – çok bilinen geometrik şekillerde üretip, piyasaya sunabilmektedir.


Yeni eğilim, diğerlerinden farklı olabilmek, direklere estetik bir dokunuşla fark yaratabilmektir. ALCOPOLE farkı müşterilerin özgün tasarım taleplerini, üreteceği direklere uygulayabilmesidir. Örneğin konsollar, direkleri diğerlerinden farklı kılacak önemli bir unsurdur.


İlk bakışta uygulanması zor görünen fikirleri bizimle paylaşmak, bu fikirlerin tecrübeli ALCOPOLE teknik ekibinin çözüm önerileri ile hayata geçirilmesini sağlayacaktır.


Çıtayı yükseltmek – doğru aydınlatma armatürlerinin veya direk üzerine takılan diğer teçhizatın, özel tasarlanmış konsollarla doğru noktalara yerleştirilmesi ile kent yaşamına değişik bir görüntü sağlamak, olacaktır. Estetik dokunuş budur!


Direklerin tepe noktasına yerleştirilecek dikkat çeken ilave bir unsur, akla birçok değişik olasılığı da getirecektir. ALCOPOLE bu ve bunun gibi konularda oluşturduğu birikimi, müşteri özel tasarım gereksinimlerine sunmaktadır.

E-Bültenimize Katılın

your email is